Kontaktujte nás
Kobercepodlahy.cz
Tel.: 602 242 711
Fax: 271 747 291
Kontaktní doba:
Po - Čt 8h - 17h
8h - 14.30h
info@kobercepodlahy.cz
Najdete nás
Proč si vybrat nás
Okamžitá dostupnost
Široký výběr
Slevy, akce, dárky
Doprava zdarma nad 7tis. Kč
Záruka vrácení peněz
Vlastní sklad

Napsali o nás

Moc se nám koberec líbí máme z celého kompletu radost, zároveň Vám velice děkujeme za rychlou a kvalitní službu,velké díky. Jsme spokojeni.
pan Fiala

Děkujeme za velmi vstřícný přístup a rychlé vyřízení naší zakázky a velmi příznivou cenu. Určitě se k Vám zase vrátíme.
pan Pelc František z Prahy 8

Děkuji firmě kobercepodlahy za vyřízení mé objednávky na koberce,která byla díky ochotě a vstřícnosti slečny Fořtové bez problémů zajištěna, i když Vámi nabízené zboží nebylo aktuálně dostupné.
Jiří HOLEK, jednatel společnosti Speo

Dnes jsem obdržela objednaný koberec a jsem velmi spokojená s Vaší službou, můžu jenom všem doporučit!!!Těším se na další spolupráci,kterou všem známým doporučím. Ještě jednou děkuji
Jaroslava Macková, Hodonín

Dobrý den, paní Komárková, ráda bych Vám a celému kolektivu e-shopu www.kobercepodlahy.cz poděkovala za perfektní servis. S velkou vlídností jste mi opatřili koberec, který jsem si přála, počkali, až se vrátím z dovolené a přesně podle naší domluvy po té zaslali na dobírku. Možnost vybrat si způsob doručení u vás je samozřejmostí. Prostě eshop jak má být. Děkuji ještě jednou za nadstandardně korektní a lidsky příjemnou komunikaci, budu vás doporučovat s naprostým přesvědčením o kvalitě vaší péče o zákazníky. Přeji hezké babí léto a vůbec vše dobré.
Karla Dvořáková, Hradec Králové

Dobrý den paní Komárková,
jste žena na svém místě. Já Vám napíši, co se mně stalo. Byli jsem ve specializovaném obchodě, né v OBI jak jsem Vám psala, že tam mají také tyto koberce, ale opravdu ve specializovaném obchodě koberců. A tam nám řekli, že si koberec máme koupit, vzít domů, ustřihnout a přivést jim ho, barvu bavlnky že nevědí, že to bude trvat 6 týdnů. Tak jsem jim řekla, že to snad nemyslí vážně, že přeci nebudu na parketách řezat koberec nožem, že mají jistě na to stoly a speciální nože.
Nu a pak jsem podle vysačky na koberci přišla na Vás. Ochotná, rychlá, vstřícná! Nejen, že jste mně to nabídla, Vy jste mi nabídla i odřezání z každé strany, aby to bylo souměrné. No na to jsem vůbec nepomyslela. Je vidět, že se dovedete zamyslet na požadavky zákazníka a poradit i to, co ani on sám nedomyslí. Víte, v této naší době, Vaše jednání velmi mile překvapí.
Takže ještě jednou moc a moc děkuji a přejí Vám krásné dny. Se srdečným pozdravem
A. Mašková, Praha 3

 


logo
Hanseatic s.r.o., Vršovická 9, 101 00 Praha 10 IČO: 24796417 DIČ: CZ24796417 Tel.: 602 242 711 e-mail: info@kobercepodlahy.cz
Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.
Kvalitní pneu nexen . aroma lampy provoní Váš domov. Autojeřáby Praha včetně proškolené obsluhy.